Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Iphone 8 má cenu si ho koupit?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, má cenu si kupovat nový telefon Apple Iphone 8? nikdy jsem Iphona neměl ale každý říká že se nesekaj mají větší stabilitu operačního systemu a hlavně vše je plynulejší a stabilnější než u androidu tak fakt nevim, samozřejmě až trochu poklesne dolu s cenou bych si ho chtěl koupit. Koupil jsem si S8 plus ale musim říct že nic moc poslední telefon od samsungu jsem měl note 4 a ten byl lepší ve všem No a nebo od samsungu vyšel tedkom ten note ne? ale taky asi nic moc ne? díky za odpovědi slušných lidí :).

Doporučil bych asi iPhone X. Příští týden v pátek jde do prodeje v ČR. Příští týden bude klíčový pro všechny jablíčkáře a příznivce moderních technologií. Přijde smartphone, který nabídne zbrusu nové technologie a OLED displej – poprvé v iPhonech.