Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gmail

Dobrý den, je možné dát si k gmailu za @ něco jiného než je právě @gmail.com. Třeba u seznamu je @seznam a @centrum atd. Děkuju za rady.

zmeniť sa to pomocou google apps dá jedine v prípade,že užívatel gmailu má svoju nezávislú doménu,pokial je len bežný užívatel,ktorý používa len štandartne mail od googlu a má len bežné internetové pripojenie pre bežných užívatelov,tak to @gmail.com zmeniť nijako nejde