Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte s vyberem CPU

Ahoj poradno..
Mam 3,5roku stary notebook od HP 11,6" a zacal se hodne sekat..Je v nem CPU od AMD myslim,ze 1,4GHz..Co nevidet nas opusti...
Muj dotaz zni,co by jste poradili za CPU v "novem" notebooku..Upozornuji,ze notebook se bude pouzivat na 90% na net,zbytek na nejaky sledovani filmu online nebo na HDD,prohlizeni foto,nemsi upravy,apod,cili zadny narocne operace..Vic mne zajima vydrz baterky,nez ohromujici vykon...
Mam vyhlidly tyhle CPU: Intel Celeron N3350 1.1GHz
Intel Pentium Quad Core N3710 Braswel 1.6GHz
Intel M5 6Y54 1.1GHz

Posledni zmineny mam v Lenovo Yoga 900S a docela frci(na to co potrebuji),jen se mi zda,ze obcas pokulhava grafika.. Nic-mene,"novy" notebook se bude kupovat jako druhy do domacnosti.
Dalsi pozadavky je HDD kolem 500GB,grafiku neresim,hrat na ni nebudeme,dotykovy displej taky nepotrebuji,ani 2v1,velikost by byla lepsi kolem 11,6" mozna i vetsi,ale kvuli cene asi..a cena kolem 10tis.Pokud mate typ,uvitam..

Predem mockrat dekuji za ochotu..

Rozumim..Prave,ze to chce resit dopravu,ze i posr*** 35Kc na pobocku u ceny nad 10k mi prijde jako vym*** Kvalita Alzy je stejna uboha jak u tech 2.Nerikajic,ze Alza je drahsi a to se nebavime o 35Kc dopravnyho.. A jak rikam, u tech 2 jsem nikdy nemel ani se servicem problem.. Nakonec,je to jedno a druhorade,rad bych chtel poradit jaky CPU v notebooku a jaky,nez od koho koupit..

Takze lesk nebrat,chapu,tapaci...Jak jsem uvedl,mam Yogu 900,ta je tapaci,ale netukam na nej,neni duvod i kvuli tem prstu :-)
Vic-mene ten prvni odkaz resp. notas se mi libi(parametry),jen by to chtelo 11,6"nebo tak do tech 14"..
Jeste jednou,diky za typ a nazor..

EDIT: Jestli muzu poprosit, co znamena antireflexni displej?Dobry,nebo nebrat?