Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestavení pc- prosím pomozte mi sestavit pc

Ahoj, ráda bych si složila nový pc do ceny cca 8000, nejsem znalec v oblasti pc, ale snad vám dokáži napsat, co vše obsahuje můj pc
Case- acer aspire m5910
ram- 8gb
HDD- 1tb+ 120 gb na systémy
windows 10 home
předem upozorňuji, že jsem na tohle fakt pako a potřebovala bych poradit, co koupit za procesor, grafiku apod.. aby se to tam vešlo a nijak se to nehádalo. Tohle mi doporučila jedna osoba, ale prý se do mého case nevejde ta danná deska :
procesor- AMD Vishera FX-8350
Grafická karta- Sapphire Radeon PULSE RX550 4GB, 4GB GDDR5
zdroj (k tomu dotaz, jestli ho vážně musím měnit) - Seasonic S12II-520 520W
základovka- GIGABYTE GA-970A-DS3P - AMD 970
chladič- SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
někdo mi psal, že by visheru nedoporučil, tak se obracím sem.

i5 650 je stále ještě postačující, výměna za FX8350 není rozumná a ani vhodná - je to zastaralá platforma a ještě pažravá.

Pokud v PC není SSD, doporučuju nakoupit ten a přesunout na něj OS. Grafiku, pokud hraješ hry a vejde se do bedny a zdroj to utáhne, klidně tu RX550

Vzhledem k rozpočtu 8 litrů tak jen to výše zmíněný SSD. Potřebovala bys novou desku, procesor a paměti (DDR4) a už by ti na grafiku nezbylo. Když koupíš novou grafiku, tak zbytek dej do kasičky a došetři.
Přehřívající se procesor lze řešit, buď blbě sedí chladič, nebo je zanesenej prachem.