Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pískot kamerového systému

Dobrý den,

dnes jsem byl u jedné známé ve firmě (restauraci). V celém areálu jsou kamery, které jsou napojeny na počítač. Dnes jí prý kamery "z ničeho nic" vypadly a když je zapne, tak se na monitoru nic nezobrazí a nepřetržitě to píská pod jedním monotónním tónem. Tón přestane až v době, kdy se kamery vypnout.

Nevíte, kde může být problém? Pán, co kamery zřizoval, má dovolenou a může problém vyřešit až za týden a jí to nepřetržitě v kanceláři píská, což leze hodně krkem. Omlouvám se za chabý popis, ale víc toho nevím.

Tak jako tak všem předem děkuji za případné rady. :)

Přiznávám, že je to chabý popis, sám toho, říkám, moc nevím. Spíš zde jen zkouším napsat, jestli to není nějaké "primitivního", kdy stačí zmáčknout 2 tlačítka a je to OK.

Jde o záznamy z více kamer, které se ukládají na zařízení, ke kterému jsou kamery připojeny, nikoli do PC. Zdroj napájení kamer nepíská, to jsme zkoušeli.