Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bit rate:640 Kbps,448 Kbps,320 Kbps

Dobrý deň,mám Samsung Smart tv UE40ES6300.Po stiahnutí hocijakého filmu a pridaní do externého disku a následnom pustení v tv napr.Mumia,Piráti z karibiku-Salazarova pomsta v HD mi pri akčných scénach buráca zvuk.Večšinou sťahujem filmy so bitovou rýchlosťou 640 kbps,zvuk buráca,neskor som vyskúšal so 448 kbps a 320 kbps,a zdá sa mi neviem možno sa mýlim som laik,že ten zvuk pri akčných scénach pri menšej bitovej rýchlosti448 kbps a menej,až tak neburáca

Tohle je případ pro věštce. co znamená burácí. Můžeš dát ukázku zdrojového zvuku a nahraného zvuku? Pochybuji, že film má 640kbps, snad audio stopa - tomu bych ještě věřil. Jaké jsou atributy zvuku? Na jakých reproduktorech to hraje? Jsou zapnuté efekty?

A proč by to dělal jako? Každý přehrávač trochu na úrovni má v nastavení sekci věnovanou zpracování zvuku, může si tam vybrat co se zvukem provést (klidně i mergnouot do mono, stereo, ...) Případně normalizovat multikanálový zvuku nebo oddělit basy.