Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velký počet procesů

Ahoj mám nejnovější verzi systému WINDOWS 10 a chci se vás jenom dotázat proč tam mám tolik procesů, když mám PO SPUŠTĚNÍ jenom WINDOWS DEFFENDER a RADEOM NASTAVENÍ, když se podívám do Plánovače úloh tak tam mám jenom ten RADEON NASTAVENÍ. PC mám projetý ADW CLEANEREM a MBAM a ESET ONLINE SCANNEREM. Z předchozích verzí WINDOWS 10 jako například 1607 jsem byl zvyklej mít vždycky 49 - 50 úloh teď jich mám 100, jsou to asi všechno úlohy WINDOWS 10 64 1703... https://ctrlv.cz/Neik

Nepočítal jsem ty procesy (snad jsi těch 100 spočítal správně). Já jich mám ve Windows 10 (ve VMWare Playeru) - 58. Čtyři stránky screenů s procesy je dost silné kafe, ale nemusí to být úplně "nenormální". Záleží to i na tom, co všechno jsi do PC stačil nainstalovat a co zrovna běží spuštěné.