Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni pc-tv hdmi

Dobrý večer.
Mám stolní počítač s grafickou kartou která ma hdmi a chtěl bych propojit pc s televizi hdmi kabelem.Do pc mám napojené domáci kino na zvuk.Po připojení hdmi kabeli do pc a tv mi pujde zvuk kde ? Z televize nebo z domáciho kina.

Leze to z tebe jak z chlupatý deky, takže:

1) když jsi propojil hdmičkem PC a TV, obraz funguje? Pokud ne, je potřeba na tv přepnout "source" na hdmi, pokud stále ne, je potřeba ve windows rovněž přepnout.
2) zvuk vychází odkud? - Z TV nebo z Domácího kina? - pokud z TV, je nutno ve windows ve správci zvuku přepnout na kino