Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastavení práv NTFS už asi po xté,take ownership po reinstallu

Už si fakt nevím rady nikdy jsem to pořádně neuměl a už mě to vážně s*re tak díky za dobrou radu!

Situace
1)počítač z xp home přeinstalován. Původní soubory přesunuty na stejném disku do adresáře záloha, pak čistá instalace.

2)celý dokument and setting jsem přemístil do c:\reset a potřebuju odblokovat přístup k souborům z documment and setting jsou tam tři účty (podadresáře) "mamka" "tatka" "tomáš".

3)zkoušel jsem xcacls.exe a xcacls.vbs a příklady k nim hlavně na "take ownership". Podle mě nepřevezmu práva a tak se nedostanu do tomas\dokumenty tomas\plocha a podobně.

šifrovaný to není,postupně to odblokovat jde

Je mi úplně jedno čím to udělám ale potřebuju to najednou odemknout všechno a ne se rozčilovat a odemykat to postupně. Příklady na xcacls jsem si prošel ale ani h....

Dík

Hezké. Tak asi po tom týdnu to potřebuju a ty stránky nejedou...zkoušel jsem asi 15odkazů a všechny vedou na tu nefunkční grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Který dobrá duše ten sw pošle na MM_tank@seznam.cz ? Ďěkuji