Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní Pc

Dobry den. Chci si koupit herní pc a chtěl bych kvalitní komponenty at mi vydrzi co nejdéle. A také bych chtel poradit s nějakým dobrým chlazením a monitorem chtel bych do 40 palců. Celkově bych do toho vložil max 40 000Kč. Poradte mi prosím.Děkuji

Tak teda ne rozhodl jsem se investovat ted hlavne do Pc sestavy. Monitor koupim 24 palcovy radsi si necham poradit. Ted chci hlavne řešit tu Pc sestavu. Pc bude na hry jako je treba Mafia3, GTA5,CS Go a vykonější hry. Proste chci vykonny Pc at mi vydrzi dlouho. Diky.