Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem existuje ciste wi-fi ap bez routeru, ktore by sa dalo pripojit k broadband routeru?

ahoj vsetci

mam otazku - existuje ciste wi-fi ap, ktore by sa dalo pripojit k broadband routeru? zatial som nasiel na nete len klasicke kombinacie broadband - wi0fi routerov, co je pre mna zbytocne

ide o to, ze by som chcel nejakym sposobom zprevadzkovat wi-fi u nas na byte ( nechce sa mi furt psp pripajat ku kompu) a mame tam len router ktoreho mac je registrovana u providera, cize sa neda vymenit, kedze ten ucet u toho providera nie je moj (byvam tam v podnajme)

popripade navrhnite ine riesenie (ale nie typu "hackni account a vymen router" :D)

za vsetky odpovede vopred diky

Ved riesenie je jednoduche. Pripojis k routeru apecko a vsetko ti bezi ako ma. Druha moznost je vyhodit router a dat namiesto neho napr blackbox, kde jedinou podmienkou je, ze musis naklonovat mac adresu routra. Robi sa to cez web klikanim, takze to tazke nie je.
Z toho, co ti ponukal jr si vyber ovisa. Ak chces usetrit par korun siahni po tom blackboxe (tam je oznaceny ako 2204).