Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OSMC a Horizon GO

Ahoj,

Horizon GO konečně opustil technologii Silverlightu a přešel na HTML 5, takže snad by se konečně nějak dal implementovat do KODI. Nemáte náhodou někdo nějaký nápad jak na to, nezajímal jste se o to někdo?

Díky!

A vari naozaj?
Pochybujem. O opustení Silverlight básnili už od marca tohto roku, sľubovali dokonca od druhého kvartálu tohto roka (teda apríl-jún) a zatiaľ ešte stále bežia na Silverlighte (neustále sa objavuje to kolečko a "načítavanie do vyrovnávacej pamäte") - takže ešte nejdú na HTML5 (Česi vraj áno).
A ako do KODI - to bude problém. Pozri sa, odkiaľ streamujú (chello.sk). Je to viazané na účet a kódované.

https://www.upc.sk/televizia/horizongo/ - tam je stále podmienka "prehliadač xxxxx a plugin Silverlight".

A len tak na okraj - mňa tiež štve to "načítavanie..." a tak som sa pýtal asi pred cca troma mesiacmi UPC, kedy prejdú na HTML5 - odpoveď bola, že to plánujú.... bla-bla-bla... ale dátum nestanovili.

Teraz sledujem Limonádový Joe (na pamiatku Květy Fialovej) a sledujem, ako to prichádza - jednotlivé bloky rýchlosťou 7Mbps. HTML5 by bol úspornejší. Okrem toho - stream je *.ts