Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Externí zvuková karta k TV

Zdravim,

mam doma TV, ktera bohuzel nema standardni sluchatkovy vystup, pouze optiku SPDIF. Dale mam 5.1 repro, ktere zase nema SPDIF vstup. Existuji nejake prevodniky, ktere mi z optiky vyvedou napr. cinche, ze kterych bych to jiz mohl pripojit k repru (a vyuzit 5.1)?

A co obycejna zvukova karta, neco napr. jako je AXAGON ADA-71 SOUNDbox? Vstup na SPDIF ma a v popisu ctu, ze podporuje Plug and Play - nemate nekdo zkusenosti? Bude fungovat?

Diky

Tak jsem nakonec sehnal TV, která má sluchátkový výstup. Nicméně mi v Electroworldu řekli, ať k tomu určitě nepřipojuju reproduktory (i byť jen přes 2CH jack), protože by prý mohly nějak odpálit tu desku v TV a televize bude na odpis (na odpis - ne na reklamaci, prý je v návodu k použití to tak nepoužívat, což jsem nicméně zatím neověřoval).

Ptám se tedy odborníků - je šance, že sluchátka základní desku v TV neodpálí, ale reproduktory už jo?

Tak jsem nakonec sehnal TV, která má sluchátkový výstup.

To maj snad všechny dneska ne ? :-) No to ti nikdo neřekne ty bedny jsou levná čína a co udělaj nebo neudělaj ti nikdo nezaručí.(nevím proč nekoupíš ten převodník tak drahý to zas není a propojený to bude jak má bejt,ne tahle improvizačka)