Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black screen

Dobrý den, jako každý den chci normálně zapnout můj PC a místo načtení Windows 10 je black screen a když PC spustím znovu tak mi to spustí automatickou opravu, ale ta se nespustí a ukáže to error 0xc00000e9. Zkoušel jsem i pokročilé možnosti spuštění z USB, když chci dát obnovit z bodu, kdy ještě počítač fungoval, tak mi to napíše ať restartuji Windows a zvolím operační systém. Zkoušel jsem i příkazový řádek: bootrec všechny příkazy, sfc /scannow a to mi napíše že je vše v pořádku. Prosím o pomoc, předem děkuji za odpověď. Daniel

to píše když odejde disk. (může to být špatně doražený datový nebo napájecí konektor, pak nebude disk v biosu vidět vůbec)
chce to číst všechny chybové hlášky, protože windows umí sledovat stav disku - pokud to není v biosu zakázáno. bohužel hlášení při zapnutí pc převypráví vlastními neurčitými slovy a uživatelé to běžně ignorují.

vytáhnout disk, přidat k jinému pc a zjistit co mu je - jestli je čitelný, co hlásí crystaldiskinfo, jestli jdou stáhnout nejdůležitější uživatelská data.