Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC, nové komponenty

Ahojte.
Sestre skapal cca 10 ročný pc a preto by som vás chcel poprosiť o navrhnutie nových komponentov.
Starý pc: MB: Asus P5L 1394, CPU: Intel Core2 Duo E4500 2.2GHz, GPU: Saphire Radeon R5 230 1GB. 4GB Ram, Win7 64 bit.
Použitie pc: internet, word, excel, úpravy fotiek, pozeranie filmov, a má aj malý nenáročný software z práce ktorý funguje jak na nových pc v jej práci, tak aj na tomto starom pc. Hry nehrá.

Takže toto mám:
OS: Windows 7 64 bit.
Case: mám ATX
Monitor: iiyama ProLite XU2290HS-B1
HDD: WD Blue 1TB, 7200 Rpm (WD10ezex)
DVD mechanika: Asus, lightscribe (IDE)
Predný USB 3 panel: kúpil by som niečo také http://www.mobilonline.sk/i-tec-internal-usb-3-0-front-panel-extender-2-port-u3extend-_d55762.html

A s týmto potrebujem poradiť, navrhnúť:
Zdroj: mám nový Seasonic SS-350ET – neviem či bude stačiť, alebo kúpiť iný...
MB: s USB 3, aj na vyvedenie na front panel, DVI.
CPU:
Ram:
GK: mám Sapphire Radeon R5 230 1GB - neviem či bude stačiť, alebo kúpiť inú... a možno bude stačiť integrovaná, to nechám na vás.

Cena: no to neviem do akej ceny by sa mohol vojsť tento upgrade aby zase vydržal pár rokov, snáď do 200 či 250 eur? +-
Kúpiť by som to chcel niekde kde to zložia a odskúšajú, napr. v CZC alebo niekde na slovensku, len neviem kde to zložia a odskúšajú, poraďte prosím.

Ďakujem za návrhy. Ľubo.

Dík.
Tak zložiť by som si to vedel, išlo mi o tú kompatibilitu.

A keby som vynechal SSD (rozdelím HDD na C: a D:), potom by sa dalo vybrať niečo "lepšie" za tie peniaze (200 -250€), alebo sa to za viac peňazí na dané používanie pc neoplatí?