Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outdoor kamera se stabilizací obrazu

Dobrý den, syn by chtěl koupit kameru na hlavně tedy pak na hory až bude zima. Jeho podmínka je že chce kameru se stabilizací. Jenomže jsem omezený cenou. Můžu si dovolit jenom něco mezi 4-5 tisíci korun. Nevíte někdo o něčem v této ceně prosím?

podle mě optická/čipu stabilizace v outdor kamerách je vyloučená z cenových a rozměrových důvodů, zbývá elektronická. Musím říct, že je relativně účinná. v gopro hero 5 je, v hero 6 je údajně o něco ještě lepší. Záleží také na vybraném režimu výřezu obrazu, nejužší výřez bude mít nejůčinnější.

Stabilizace po natočení ve videoprogramu je sice možná, ale zdlouhavá a taky najít program, ve kterém to půjde obstojně, není také jednoduché najít.