Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox neumi "refreshovat" vyuzitou pamet?

Po delším procházením po webech, hodně otevřených panelů apod. jsem zjistil, že firefox zabírá asi 70% pameti nebo kolik, přesto že už jsem většinu panelů zavřel, a měl otevřené jen 2 s nenáročnými věcmi. Poté jsem firefox zavřel a znovu otevřel ty samé panely, a pak uz RAM zabíral normálně.

"Může" za to firefox? Moc nechápu proč to neopravěj. No to je jedno, chci se zeptat, jestli můžou pomoct takový ty auto ram čističe, abych nemusel znovu zavírat a otevírat firefox?

thx

nejnovější, dřív jsem používal jeden program, kdy prostě jednou za 3 minuty třeba se jakoby vyčistila pamět, a na nějakou chvíli ta vytíženost klesla, nevím přesně na jakým principu to fungovalo, to about:memory vyzkousím, dík