Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přední panel-deaktivace

Ahojda,neustále mi něco v PC vypíná přední panel ale nevím co. Nevíte čím to může být a jak panel znovu nahodit?

Už se mi to jednou povedlo ale už si nepamatuji co jsem v systému udělal.

Na prednom panely v PC bedni byvaju rozne konektory : USB 2-3, analog audio (sluchatka, mikrofon, Line In), e-SATA, WireFire (i-Link, IEE1394), citacky pametovych kariet ...

Co mas na prednom panely konkretne Ty, nikto netusi (nenapisal si).

Ked mas na panely viacero typov konektorov, pochybujem, ze vypadavaju vsetky.
Spresni ktore konektory sa vypinaju, napis aku mas zakladnu dosku, aky OS pouzivas.