Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetové bankovnictví: Chyba zabezpečeného spojení

Zdravím zkušenější uživatele PC, mám následující problém s přihlášením se do internetového bankovnictví (čsob):

Ve Firefoxu : místo certifikátu se mi objeví toto hlášení "Chyba zabezpečeného spojení: certifikát není důvěryhodný neboť jeho vydavatel je neznámý, Tato chyba může být způsobena chybnou konfigurací serveru nebo někým, kdo se snaží vydávat za server"
Je tam možnost přidat výjimku, ale docela se bojím, protože jsem se s něčím podobným ještě nesetkala..
A v Exploreru se mi stránka nezobrazí vůbec a "Navigace na webovou stránku byla zrušena"

Napadá Vás co v tom může být za problém a jak ho vyřešit?
Chtěla bych se o tom s někým poradit, jinak asi nezbývá než kontaktovat banku..?

Předem díky za připomínky,
Lenka

A kolikrát to má člověk i před očima a nevšimne si toho. Já třeba u nás "Na Růžku" vůbec nevidím svou prázdnou sklenici. Vždy se podívám, něco v ní je, upiju, či dokonce dopiju vše a když se po chvíli zase podívám, prázdná není (respektive žádnou prázdnou dopitou nevidím). To je fakt záhada. Prázdná sklenice se tam dá docílit snad jedině převržením. :-)