Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi připojení - omezený přístup

Zdravim v domě na všech zařízeních jde bezdrátové wifi router neznámé značky jen na mém pc nefunguje, mám funkční čudlík do pc značky tp link typu wn723n v2 akorát mi to neustále hlasí omezený přístup a nemám šanci se dostat na internet. Nejspíš nějaké nastavení v pc ale zkoušel sem všechno tak si nevím rady. Kdyžtak mi sem napište co za informace z pc potřebujete,napadlo mě jen toto info předem díky za odpoved. (foceno z jiného pc) na mém pc mi to ukazuje připojení pomocí protokolu ipv4/ipv6 není k dispozici přitom jsem jakoby připojen.Každá rada se mi bude hodit :d https://ctrlv.cz/wbpv https://ctrlv.cz/wbpv https://ctrlv.cz/wbpv
Upravená veľkosť písmen. (los)

v tom centrumu sítí jsi připojený k "veřejné síti", čili nenormální funkce a maximální omezení firewallu.

dostáváš celkem divnou adresu: fak máš router nastavený na síť 192.168.203.x? ale ip adresu jsi dostal, takže na router vidíš. jen může jít o špatný režim routeru.

kde se u tebe ta síť "oldaboudnik" bere a kdo ten router nastavoval? přes kolik zdí to chytáš nebo co je ten tajný router za krám, že chytáš jen wifi g?
máš sice enkový, ale špatný wifi adaptér bez antény, co se hodí jen do sádrokartónové kanceláře k místnímu routeru, ale ty s ním přes zeď nic nechytíš.

potřebuješ zkontrolovat:
- v nastavení routeru, kde vysílá wifi.
- v jakém režimu je router, aby to nebyl idiotský repeater + jak funguje síť ostatním domácnosti
- jak se ti překrývají wifi sítě se sousedy
- nastavení routeru: 192.168.203.1 - kdo do toho drbal a proč