Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VirtualBox v5.1.28 - sdilene složky

Zdravím.
Co dělám špatně že to nefunguje.
https://postimg.org/image/b71mrqm4l/

Nikde ve virtual systému tu nasdilenou složku nemohu najít.
Také jsem zkoušel v c:\Users\Public\ vytvořit složku sdilene.
Ve virtual systému - sit vlezu do mého pc i do Users\Public\ ale složku sdilene tam nevidím.

I když mam v mem pc c:\Users\Public\Downloads nějaké data, ve virtual přes sit je tato složka prázdna.

Ano, to jsem zkoušel.
Virtual PC - průzkumník - sit - můj počítač - users - veřejne
Virtual PC - průzkumník - sit - můj počítač - users - Honza

I když mam v mém PC nasdileno do sitě par složek ve virtualce je nevidím.
Jinak v ostatních PC ty nasdilené vidím.

Divne je že když lezu do Virtual PC - průzkumník - sit - můj počítač - users - Honza
Nechce to po mně žadný login, i když mam ve Win nastavený.