Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyťaženie procesora na 100%

Dobrý deň

Prosím chcel by som sa poradiť mám windows 10 a pri spustení online serialov alebo filmu mi vyťažuje procesor od 90-100% nezáleží aký prehliadač spustím stále robí to isté. Skúšal som nastaviť v nvidia panely použivanie dedukovanej karty ale stále to ísté skúsil som nastaviť v prehliadači používať vyhradne procesor grafickej karty ale nepomohlo to. Posielam screen obrazku. Vie mi niekto poradiť poprípade kde sa to nastavuje...pretože nemyslím že je to problém môjho notebooku priatelka ma asus zenbook a má ten istý problém. Ďakujem

js, chromajzl doluje.

Na zive.sk sa tiež sťažovali na denník N.

Osobne mám FF od Mozilla s doplnkami uBlok - zaklikané takmer všetko a doplnok Privacy Badger 2017.9. Mne tento neduh nerobí, ani na denníku N či na iných serveroch. FF po ustálení skončí na 0,3% CPU.