Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé zapisování dat na disk C

Zdravím,
od včerejška mám problém s diskem C (mám rozděleno, klasicky na C a D). Neustále se na něj zapisují data, i když je nelze vyhledat. Zjistil jsem, že cílovou složku je složka "Users", kde je nyní přes 70gb. Pokud ovšem tuto složku otevřu, dám Ctrl+A a a velikost, má pouhé 4 gb. Navíc o úrve%n výše, zjistím, že má složka 20 000 souborů. Absolutně si nevím již rady a budu vděčný za každou pomoc.

Předem díky

To jsem teď zkusil, přes Přidat a odebrat programy. Nicméně když zvolím možnost odinstalovat, tak se nic nestane, stejně tak mě byla doporučena aktualizace a ani při té se nic neděje. Nejde to někde odinstalovat ještě někde jinde?
UPDATE: zastavil jsem procesy v pozadí; odinstalace stále nefunguje, ale aspoň se mi spustila aktualizace.