Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myš,touchpad,dotyk si myslí, že držím klávesu ctrl

Mám problém teď na windows 8.1, myslí si, že pořád držím klávesu ctrl, děje se to při práci s myší(zkusil jsem i jinou ), s touchpadem i dotykem, tudíž např dochází furt k značení ikon nebo vět. nebo změně velikosti okna místo scrollování. Netýká se klávesnice, výstup z ní je OK (jinak bych nemohl s zmáčknutým ctrl napsat tento text). Myslím, že se to stalo potom, co jsem připojil druhou klávesnici, zkoušel jsem ji i odpojit, dokonce jsem odpojil a připojil interní. V programu virtuální se to chová takto: někdy ukazuje, že je furt stisknuto pravé a levé ctrl, někdy ne. Také často padá tab v iexploreru a také padá explorer.exe (dle systémové lišty)

Postupne odpoj HW komponentny v Správcovi zariadení. Zrejme je vadný touchpad. Môže byť užvejkaný kábel o hranu stola od myši, ale aj vadná klávesnica (kontakt pod niektorou klávesou). Stane sa napríklad vada aj poliatím klávesnice tekutinou, indukcia v kabeláži, apod.