Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayClaw

Zdravím chci se zeptat mám nový program v pc PlayClaw5 plus a potřebuji vědět kolik to stojí nebo jestli se to dá někde stáhnout aby to nebyla zkušební verze? Jinak jsem měl program MSI Afterburner a to mě neukazovalo teploty v některých hrách takže zatím mám PlayClaw ale je to jen zkušební verze takže bych rád někde sehnal něco jinýho jestli je děkuji
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

- Voilà monsieur, viz Kaja nebo : http://www.playclaw.com/order/

TiP ~Trial verze je zcela dostacuji, az si s tim vyhrajes a po mesici az dojde k vyprseni licence 'trial', uz to ani chti nebudes.
Existuji i jiné zpusoby jak merit componenty nebo tiskout FPS na obazovku a navic zdarma, jako kuprikladu kvalitni kombinace MSI ABurner + HWinfo /64 bits ..

[HWINFO] : nastaveni, upresneni zobrazeni informaci :
[79884-hwsensor-png]

[ZOBRAZENI|Tisk] na obrazovce behem spustené hry :
[79885-infos-png]