Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nikde neni dedikovana graficka karta

Ahoj vsem,

mam problem, ze system nevidi dedikovanou GK.. Jak ve spravci zarizeni, tak ji nevidi ani HWinfo..

V Biosu je nastaveni na Optimus nebo IG, ale ani jedna z moznosti ji nikde nezobrazi v systemu.. Zkousel sem nainstalovat ovladace, ale byla zrusena s tim ze v NTB neni podporovane GPU.

Vsude je jen Intel HD..

Lenovo B560 Windows 10

Jiste ze ne.. Ono totiz jednoho dne po neustalem odmitani instalace Windows 10 kdy byla nabidka zdarma se mi jednoho dne rano po probuzeni NTB objevilo Windows 10 =D..

Kazdopatne neni treba mozny ze by graficky cip byl po smrti?

Popripade jak mohu vyvolat to, aby spravce videl i jiny graficky cip nez Intel HD???

Neverim ze by na tak starou grafiku Windows nemel ovladac at jakkykoliv..