Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa Notebook do 10 tisíc

Dobrý den, sháním notebook do 10 tisíc, potřebuji minimálně 4 GB RAM, 1TB HDD, a pak tedy co nejvýkonnější CPU i GPU. Zatím jsem vybral 4, který z nich bych ml vzít? porovnat-kody?groupId=0 Nebo máte jiný návrh který splnuje má kritéria?
Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Jaký z nich?

0%
100%

amd nikdy neumělo notebooky.
10k je specifická bezdomovecká kategorie, nemám představu o výkonu jejich cpu/gpu, ale zkušenosti s amd v notebůů jsou špatné.

Model procesoru: N3710

aha, tak ani u intelu jsi nezvolil něco, čemu by šlo říkat procesor.
kup si radši repasovaný notebuk než takový shit.