Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový "herní" notebook do 30-34k

Dobrý den všem.

Chtěl bych Vás, kdo si jen přečte tento topic a bude mi chtít pomoci, poprosit o výběr nového notebooku.

Účely, které by měl splňovat + orientační hodnoty, které by měl splňovat.

1. Hra - World of Warcraft - Legion (max detaily)
2. Stream hry - World of Warcraft - Legion (max detaily)
3. (určitě chci SSD disk pokud už neexistuje něco lepšího + 17"display.
Streamovat plánuju pomocí Xsplitu na Twitch tv.

S notebooky mám dobré zkušenosti, zejména s Asus, Jinou značku jsem prozatím nezkoušel, proto nevím, jestli například MSI, po kterém se momentálně dívám neodchází na chlazení jako tomu bývalo kdysi, či nemá jiné mouchy.
Bohužel jsem se asi 5 let o PC a notebooky nezajímal, takže nemám tak kvalitní přehled jako budete mít třeba Vy, kteří mi budete chtít pomoci.

Můj hrubý tip pro můj výběr je tento:

https://www.alfa.cz/index.php?eid=10D1K5

Pokud by jste našli něco z Asusu nebo jiné značky, co by mi vyhovovalo, byl bych velice rád.

Děkuji Vám za Vaši pomoc a případné návrhy.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Klikni na něj a uvidíš,je nefunkční. Takhle - Nebylo vybráno zboží k porovnání
Zboží k porovnání vyberete v detailu položky kliknutím na odkaz Přidat k porovnání.
Aby se zboží přidalo k porovnání, je nutné mít povoleny cookies, jinak se po obnovení stránky zboží z porovnání odstraní.

Tento starší notebook IPS displej také nemá. Takže kvalita panelu bude plus mínus stejná. Avšak pokavaď bych si kupoval nový notebook za 35 tisíc, asi bych toto požadoval.
Jinak zde dva tipy (cena tisíc přes limit): https://www.alza.cz/acer-aspire-v17-nitro-d4944166.htm , https://www.alza.cz/omen-by-hp-17-an016nc-shadow-black?dq=4981530
Někteří tu sice budou tvrdit, jak je Acer nekvalitní šmejd, ale to už je minulost a na to někteří stále nedokáží zapomenout a neustále to vytahují. Avšak to já rozhodnout nedokážu který se Ti bude líbit více. Oba mají IPS FHD displej, i7 7700HQ, Acer má 16GB ram zatímco HP "jen" 8GB, 1050Ti mají taky oba a diskově jsou na tom taky stejně. Možná Acer trochu líp, protože co vím, tak Acer používá Samsung EVO SSD disky, což jsou pravděpodobně nejlepší SSD na trhu. Co používá HP se přiznám, že nevím.

Ahoj, nechci dělat chytrýho, ale dle mého názoru neexistuje herní notebook, notebook je prostě notebook a je to jako hrát hry na mobilu a myslet si že budu progamer. Jestli se chceš v pátek večer odreagovat a něco zahrát tak možná dostačující, ale pokud chceš něco aktivnějšího a mít z toho radost a hrát na úrovni ne jak loupák tak desktop.

Dobrý den,

Bohužel často cestuji, takže pro mne je Notebook jediná varianta. Stěhovat počítač se mi 2x do měsíce opravdu nechce. :))
Je mi jasné že za cenu, kterou chci dát do notebooku, bych měl 4x lepší počítač s hezkým monitorem.
Jako progamer se tvářit nechci, jen potřebuji notebook co mi vydrží dalších 4-5let.

V poslední řadě, už v nadpisu jsem uvedl slovo-herní, v uvozovkách z jistého důvodu marketingového označení.
Pokud zde nikdo další do konce týdne nezašle lepší tip pro můj nový notebook, tak do toho MSI asi půjdu.