Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mega.nz pozor

Pozor!!! Tak přiznám, že je to moje chyba, ale ta nabídka nebyla dle mne korektní. jsem na mega dlouho, měl jsem, naštěstí nejen tam, toho dost, ale při ukládání dalších souborů vyskočila nabídka synchronizace, což mi nepřipadlo marné, ale výsledek nebyl synchro, ale přesun z mega na PC, kde přesunuté soubory chybí, po smazání z PC jsou tedy pryč!!!

Mega Sync nepoužívam, ostatne Mega.nz používam...

Mega Sync je o synchronizaci, resp. o tom že presne to čo máte v priečinku MEGA to máte aj na servery, ak niečo z priečinku zmažete, zmažete aj zo servera, ak niečo do priečinku pridáta, pridáta aj na server.... tak to funguje... to nieje chyba,... to je funkce.

Pre zálohy Sync neodporúčam, ale jako když potrebujete mať súbory na strane servera a k nim prístup na viacerých počítačoch naraz, a s tým že zmeny na jednom PC sa hned prejavia na druhom PC, tak v tedy je to suprová vec ak to používate často.

Synchronizace - umistis do synchronizacni slozky a ono se to nahraje do cloudu, smazanim ze synchronizacni slozky, smazes i z cloudu.

Zaloha - nahrajes do cloudu bez umisteni do synchronizacni slozky ze sveho umisteni soubvoru na disku.

---

Takhle to ma Mega, Dropbox, OneDrive a ted nove i Google.

Osobne cloud vyuzivem jen pro synchronizace, zalohuju lokalne na sve HDD.