Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD m2

Ahoj mám Samsung SSD disk M.2 512 gb, při zátěži 56 stupňů celsia. Jinak 32 stupňů. Není prosím 56 moc?
Normální hdd Seagate 3TB má při zátěži tak 40-45 stupňů a bez zátěži 27. Díky!!

Specifikace celého pc je:
Základní deska: MSI B150 PC MATE - Intel B150 ATX
Procesor: Intel Core i5-6600 (3,3 - 3,9 GHz)
Grafická karta: Nvidia GeForce MSI GTX 980 Ti 6GB
Operační paměť: Kingston HyperX Savage Black 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz
SSD: Samsung 512 GB
HDD: Seagate Desktop 3 TB
Zdroj: Corsair VS550, 550W
Chladič: SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012
Skříň: SilentiumPC Regnum RG1W Pure Black

- Ony sou ty teploty at pozdra nebo interní sondy (v pripade ze je prezentovaná) skoro stejné, Jestli jde o Samsung tak ten snima teplotu "decku", ale jestli má SSD nebo mSATA|M.2 zas nerozumim já.
* Ale chapu jak to myslís, kde on to nerekne, to je dnesní mladez, oni nereknou.

- Zajisté ze bude stacit, pocitej s "~5/8C°" dolu (coz tak v prumeru delalo kazdé zebro co jsem zkusil, osobne preferuji spis 0.5Cm zebra, které se mi osvedcily lépe), muze az "10C°", ale to uz zalezi exlusivne na "internim provedeni AirCoolingu" v tvé bedne a pozici samotného M.2 ;-)
* Pozor : Az bude odmontovavat ten M.2, tak davej pozor at nestratis ten malej sroubek co ho drzi, spatne se pak hleda, jestli mas koberec tak..

Všechno co jsi mi poslal chápu a četl jsem, ovšem nezjistím podrobnější informace a proto jsem zde v poradně aby se zde radilo a vedla diskuze o tom jaká teplota je již kritická, ať je to kdekoliv na SSD M.2. Díky za odpověď jasnou a rozumnou a díky za nekomunistictví.