Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC setup

Dobrý den, tak už jsem po 5ti letech dospěl k názoru že by se mi hodil desktop. Bohužel se v tom nevýznám a tak by se mi hodila vaše pomoc.

PC by jsem si skládal sám postupně. Týdne dostávám aspoň 1,5 k z brigády takže by neměl být problem si sestavim něco dražšího. Nijak na to nespěchám. Můj limit je rozjet hru RUST aspoň na 90 až těch 100 fps.

Základní desku by jsem bral asi od MSI (jelikož to vypadá jako důvěryhodná značka).

Prosím poraďte mi nějakou dobrou kombinaci komponentů které by mi tu hru rozjeli na high detaily bez lagů na těch (jak jsem už říkal) 90 fps+. Windows a periferie si zařídím sám. Děkuji za vaši pomoc :)

Nechápu... sestavit pc jde i se 2 roky starým HW sestavit na celkem dobrý výkon :/ mam noťas starý 5 let a rozjede mi rust na 30 fps (když to nějak překonfiguruji). A beztak nebudu hrát žádná děla jako je gta 5 :D hlavně že mi tam půjde rust a LoLko

seznam HDD můžeš vyměnit za 250SSD pokud nepotřebuješ velkej datovej HDD,nepíšeš rozpočet takže tohle ber jako minimum,na tu hru to stačí co koukám na požadavky,alternativa Ryzen....Jinak po dílech jo když vemu Intel teď je Kaby Lake a za měsíc máš novej CL takže to starý bude jak MB tak CPU.;-)

https://pc.poradna.net/flashes/2696996-osma-generace-procesoru-intel-coffee-lake-je-za-dvermi-uz-5rijna

Kdyžtak koukám tak bych mohl spíše upgradovat noťas .. ale nevím :,D až přijdu dom tak vám sem pošlu specs a seznam CPU a Grafik které jsou kompatibilní s moji MB.. Potřebuji aby jste vybral za mě jelikož já tomu nerozumim a nevím čemu mám dát přednost.