Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ReadyToBoost USB

Ahoj nedávno jsem zaslechl o možnosti rozšíření Ram paměti. Vše jsem udělal správně jenomže 1.nepociťuji nějakou změnu v rychlosti 2. když vypnu pc nebo restartuju tak se mi pak nezapne dokud nevytáhnu USB 3. Ani se mi to nijak nezvětší ve správci úloh ta velokost paměti porád mám stejně využito třeba 46%. Máte stím někdo zkušenosti?

readyboost funkcia bola vymyslená pre počítače,ktoré majú,resp.v tej dobe mali menej ako 4GB pamäte,pre počítače,ktoré disponujú 4GB a viac RAM nemá táto fičúra žiadny význam a ani sa nijako "rýchlostne" neprejaví,túto funkciu vymyslel microsoft v časoch,keď bežné domáce počítače boli osadzované obvykle 1-2GB RAM a v pc boli obvykle staršie ATA disky ,viac pamäte mali vtedy len tie najdrahšie zostavy alebo profi/poloprofi pracovné stanice a servery,dnes už býva obvykle aj v bežnom počítači 64-bit systém a obvykle aspoň 8GB RAM a rýchly SATA/SSD disk a tu už táto readyboost funkcia úplne stratila význam....