Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox - Nadmerne vyťažuje systém

Takže dnes mám znova problém z firefoxom, po tom čo predvčerom pozmenil smovoľne v registroch hodnoty a znefunkčnil mi program Excel, dnes mám problém že sa mi firefox mnohonásobne spustí. Zapnem si napr. hudobné video na youtube a v správca úloh mám spustený firefox skoro 6x. Problém mám aj z vyhľadávaním, tradičné google okno sa mi neotvorí a vyzerá ako vyzeralo ešte za čias win98??? V chrome ale všetko funguje ako má.

Hodnoti:
Firefox - 699,1 MB
Firefox - 277,2 MB
Firefox - 180,1 MB
Firefox - 157,1 MB
Firefox - 50 MB
Firefox - 25,1 MB

Nechápem, mám program spustený len jeden raz, mám otvorené len 1 okno a nie viac okien???

Predvčerom sa firefox aktualizoval. Pôvodná verzia bola 52.0.2 na verziu 56.

Firefox sa aktualizoval. Ale posledná verzia bola 55.0.3.

Odporúčam kompletne odinštalovať Firefox a odstrániť všetko čo v počítači po Firefoxe zostalo.
Stiahnite si najnovšiu verziu Firefoxu 56.0 (SK, alebo CS) odtiaľto http://archive.mozilla.org/pub/firefox/releases/
Vypnite Firefox a reštartujte počítač.
Ak po reštarte nie je spustený žiaden proces Firefoxu nainštalujte najnovšiu verziu Firefoxu.

problém z firefoxom, po tom čo predvčerom pozmenil smovoľne v registroch hodnoty a znefunkčnil mi program Excel

příkaz "tasklist /v" vypíše spuštěné programy i s názvy jejich oken.

nová okna prohlížeče vždy spouští nějaký adware / spyware.
jak to čistit už po těch letech budeš znát velmi dobře.

začíná to být nuda.
spusť si C:\WINDOWS\system32\lusrmgr.msc, nastav svému uživateli práva skupiny "users" a odeber skupinu "administrators".
není zač.