Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký notebook do 16 000,-?

Zdravim, chtěl bych se zeptat jaký notebook byste mi doporučili v této cenové relaci. Podmínka je grafická karta od Nvidie 940mx, abych si mohl zahrát aspoň nějaké starší kousky, jinak ho budu používat hlavně na programování a tradiční věci jako internet, multimedia atd (překvapivě). Našel jsem hodně notebooků od asusu, ale nevím proč, hodně lidí asus odsuzuje, tak se chci nejdřív poradit. Díky moc

Protože v té cenové relaci žádná výkonnější není, co se nvidie týče?.. A od ATI/AMD už nechci grafiku ani vidět, po několika špatných zkušenostech, oproti zkušenostem s Nvidiemi, u kterých jsem si zatím nemohl stěžovat. Hádal bych že důvod bude jasný. Proč taková otázka?

PC mám sestavený solidní a na hry primárně. Říkám, že když už budu něco hrát na tom notebooku, tak starší hry (zaklínač 1, kotor, deus ex apod). Nechci s tim hrát žádný náročný hry. Na svym dosavadnim probooku 4530s jsem rozjel plynule na střední-vysoký detaily dokonce i Batmana Arkham serii (kromě arkham knight a origins ty jsem ani nezkoušel) a to na HD6490m, což je o víc jak 300% slabší grafická karta jak 940mx.