Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook acer aspireE1-531

Zdravím všechny přítelkyně ma starší ntb viz. název témata. Jde normálně zapnout naskočí, ale nejde se prihlasit k účtu, v biosu normálně pohyb funguje ale když clovek neví co a jak tak je to těžké :) Na datech nezáleží vse je zálohované. Mate nějaký tip na rychlé uzdravení ? :)

Obnova systému z recovery. Návod na spuštění recovery hledej v manuálu.
Ale možná to nepůjde, třeba umřel disk - je vidět v BOISU?
Vzhledem k technické úrovni dotazu bych to raději odnesl někomu, kdo tomu rozumí.

P.S.: "Zdravím všechny přítelkyně ..." - přátele nezdravíš? ;-)

Díky za radu, podařilo se mi to rozběhnout, udělal jsem čistku a ntb už bez problému běží. Je i relativně rychlý. Ale mám problém s chybou, která tu začala vyskakovat. Vyskočí vždy 3x, víckrát ne. Zní jako Run Dll. Teď zrovna nevyskočila, až mi naskočí tak udělám screen.
Jinak se omlouvám za minulý překlep, psal jsem na mobilu. Zdravím samozřejmě i přátele :D.

Budu moc rád za jakoukoliv radu či tip.

Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký den.

Keby si to obnovil kompletne z recovery na vyrobny stav (moznost BEZ zachovavania cohokolvek) tak by nemali vyskakovat ziadne chyby. Ked to chces riesit bez kompletneho obnovenia tak budes musiet presne tu chybu skopirovat, ale v takych posahanych Win moze byt posahaneho omnoho viac, nielen jedna dll.