Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika do HP

Ahoj mám mini tower Bednu od HP 300w zdroj.
Vůbec se vtom nevyznam ale na základní desce mám napsáno u grafiky PCIX16 můžu mít tím pádem tuhle grafiku :
HP GeForce GT 730 2GB DDR3, N3R90AA ???
Mám DDR 3 1333 RAM paměť

- TEORETICKy ano, mela by fungovat, v zatezi si veme par [W] (tusim nejakych jestli 60W v zatezi, nechavam radeji na overeni), takze s napajenim by problém byt nemel.
TiP ~Ale spise bych to prubl ze strany vyrobce, jestli nepise neco o kompatibilite, ci podporujiciho BIOSu.