Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Těžení Bitcoinů?

Zdravím, chci se zeptat ohledně těžení bitcoinů - mám tyhle komponenty:
CPU: i7-7700K (4x4.2GHz)
GPU: nVidia MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
RAM: 2x8GB Ballistrix DDR4 2400MHz

Četl jsem že na těžení Bitcoinů je lepší AMD... co je na tom pravdy?
A který program/pole je nejlepší ( vůbec se v tom nevyznám, jaké parametry jsou co a co, byl by někdo ochoten mi to vysvětlit, abych byl více v obraze?)
Také by mě zajímalo, zda-li je tento "stroj" dobrý na těžení, byl bych rád za všechny rady, děkuji

Scrufyn

No, asi takhle - pokud nemas elektrinu zadarmo, tak na to zapomen rovnou.
Pokud mas, tak zkus tezit Ethereum, ale odhaduju, ze si mesicne "vydelas" tak na flasku slusneho rumu - a at uz ti bude platit elektrinu kdokoliv, asi se zacne zajimat, proc najednou plati mesicne o petistovku vic :)
Bitcoiny se davno pomoci grafik netezi - jestli s touhle grafikou za rocni provoz vytezis bitcoiny za vic nez desetikorunu, budu se hooodne divit.

Na těžení čehokoliv, co je už profláklé (Bitcoin, Ethereum) je už v domácích podmínkách pozdě.
Potřebuješ chlazení, elektřinu, hardware. Minimálně dvě věci z toho potřebuješ mít v domácích podmínkách zdarma, jinak nebudeš ani na nule.

Řešením je vybrat si nějakou z nastupujících, dosud obskurních kryptoměn, počítat tu a doufat, že se jí třeba povede protlačit do popředí a ty zbohatneš.
A zároveň doufat, že počítáš opravdu to, co myslíš, že to je, a ne třeba simulaci letu rakety pro Kim Jon Una. :D