Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný rozlišení u LCD

Dobrý den potřeboval bych poradit,mam PC připojený ke stolnímu lcd hd-ready,problém je že když ho zapnu systém nabíhá,naskočí načítáni Win XP a naskocítma žádný signál,když přinesu klasický monitor snížim rozlišení a zapnu LCD vše funguje,než zase vypnu PC,idyž dam v nastavení rozlišení uložit,při novém zapnutí je zase tma

Zapnite PC do VGA Safe mode-u, ci ako sa tomu nadava (po starte mackat F8), tam skuste nainstalovat ovladac k LCD, aby ho Win rozpoznal podla mena, pripadne skuste zmenit rozlisenie a restartujte. Uz by si ho mohol zapamatat. Tak som to vyriesil so svojim LCD.