Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google sitemap

Už několik dní (6) klesá počet indexovaných stránek v google search console u všech webů co mám (12). Zaznamenáváte ten pokles taky? Je to i u Vás? Každý web je jiný ale všechny klesají.

Udělala jsem 3x test sitemapy a pokaždé to píše že je nedostupný soubor robots.txt a že neví jestli tedy stránky indexovat nebo ne. Tak zkusím načíst soubor robots.txt a on se načte normálně. Tak jakto že Search console ho nenačte?