Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíječka

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně nabíječky pro Asus Transformer Book T100. Nepodařilo se mi nalézt nabíječku která by fungovala správně, pouze nabíječku která sice nabíjela, ale bohužel nedostatečně. Děkuji za pomoc.

Nedostatečné nabíjení se projevuje tak, používám nabíječku která má 2400 mA a při větším výkonu se to nezvládá nabíjet pouze se tím zpomaluje vybíjení. Mám už i opotřebovanou baterii to tomu také nenapomáhá, možná by jste mi mohl doporučit kde nechat vyměnit baterii.

problém je, že tenhle rádobymoderní"noťas" nemá klasický válcový konektor pro nabíjení, kde nabíječky se válí na smeťácích nebo dají koupit po 200stech kč. Tuším že baterie není vyměnitelná uživatelsky, takže pokud vůbec najdeš kde ti to udělají, tak tě pořádně osolí.

Podobné platí i pro USB C nabíječky, na kterých je také pořádná vata.