Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas Pro 8

Ahojky
Nevíte náhodou jak na konci po dokončení projektu uložit upravený film třeba do MPEG nebo DVD apod.? Prostě ten poslední krok.
Dík

Právě u Vegasu je dobré se jej naučit v angličtině. Veškeré návody, postupy, diskuze, řešení problémů vychází totiž z originální terminologie. Je to relativně složitý sw; samotná čeština (obdobně jako u Photoshopu) ti to moc neulehčí.

Sežeš si nějakou knížku, naštuduj nostradamovy manuály na tvfreak a uvidíš, že to půjde i bez češtiny.