Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem karaoke na cd

ahoj,přitelkyně by potřebovala dostat pisničku v karaoke takže bez textu na cd..Vubec nemám poněti,jak. Prý to jde,tak pokud by mi někdo poradil,o co přesně jde a jakým programem,budu moc rád..O jakou pisničku jde zatim nevim.
Diky za odpovědi..

Na CD se to dostane tak, že se to vypálí. Třeba jako data nebo Audio CD. Jde to každým vypalovacím programem, v češtině je třeba CDBurnerXP.

Snad nechceš z normální písničky udělat něco, co by neosahovalo zpěv, jako se o to tady marně pokoušely desítky zájemců před tebou.