Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pastování SilentiumPC Fera 3 na Ryzen r5 1600

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na pastování chladiče .. před asi půl hodinou jsem pastoval procesor a osadil chladič Fera 3 na Ryzen r5 1600 .. a chtěl bych se zeptat zda se může něco stát pokud jsem tam dál o něco víc pasty ? Když jsem se díval na tu dodávanou pastu v mini stříkačce, tak jsem použil asi tak půlku té stříkačky .. a zajímalo by mě jestli se nemůže roztéct někam kam by neměla a poškodit něco? Teploty mám teď při nízké zátěží což je tak prohlížeč s min. 4 okny 28 - max. 35 stupňů (ale většinou se to drží na cca 30) ??

Aha, a za jak dlouho nebo jak asi můžu zjistit zda to něco udělá ? Pokud bych chtěl zjistit zda se někam roztekla musel bych demontovat základní desku a to se mně moc nechce .. Nemám to zkusit třeba zatížit aby se zvedly teploty ? Třeba spustit nějako hru a hrát třeba na hodinu ?

//EDIT: Zjistil jsem že ta pasta se dá koupit i samostatně a že je na bázi silikonu a není tedy elektricky vodivá.