Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG MTP USB nelze nainstalovat

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak je možné, že když zapojím můj mobil LG L Bello D335 do počítače skrz USB v Download modu, že mi počítač není schopný nainstalovat MTP (Media Transfer Protocol) ovladač? Už jsem zkoušel mnoho způsobů, při normálně zapnutém mobilu mi jde se do něj dostat, to není žádný problém, ale když si tam chci flashnout stock ROM tak se za boha nemůžu dostat přes tento problém, věděl by někdo? Děkuji předem.

loading...

Najprv strc, potom prepni do download modu, alebo naopak.
V tom spravci to hlasi jaku chybu v pravy klik vlastnosti na prvej karte?
Strkas to do USB2 portu alebo USB3 portu? Skusil si ine porty, aj vzadu na bedni, ne predne? Mas v tych Win nainstalene ovladace chipsetu (zakl.doska)? Ale stale si myslim ze nepotrebujes MTP, co hlasi ta flash aplikacia, nemozes tam klikat na button alebo co?

Tie win instaloval kto? Neni v nich nejaky antivir, alebo iny bordel? Jak spadne? Neni potom nejaky zaznam v event vieweri?

Porty myslim v spravci zariadeni COM (seriove) porty jake tam mas uvedene. Neviem preco ti to pre telefon vytvara COM9 ked existuju aj cisla 1-8, mozno tam uz mas nejaky bordel. Daju sa tam aj zobrazit skryte zariadenia v tom spravci v menu, a pripadne vymaz nejake nezapojene skryte COM porty ak nejake zobrazi, a aj ten COM9 v spravci daj odstranit a restartuj Win.
Co sa tyka toho MTP tak v spravci pravy klik na to zariadenie - vlastnosti, a tam mas na prvej karte kod chyby, na dalsich kartach dalsie moznosti o ovladacoch atd. a aj to co sa pise nizsie.
Inac neviem ja LG neflashujem.

Event viewer je v pravy klik na start (vo W10 asi lavy klik) - prehliadac udalosti. V nom si klikni na sekciu aplikacne errory alebo aj systemove a sleduj ci tam nie su nejake errory z casu ked padla ta aplikacia.
(inac neviem skus iny windows alebo iny PC+iny Windows ten Win co mas ma nieco posahane v sebe. Alebo cisty install Win)
P.S. vo W7 je prehliadac udalosti kdesi v pravy klik na Pcoitac v start - spravovat, a potom tam je aj prehliadac udalosti.

Teď nejde ó tu aplikaci, ta padá kvůli nezjisteni hardwarových informací telefonu
Při instalaci driverů [aniž bych měl nainstalované LG ovladače tak mi to píš(okno které vyskakuje vždy při instalaci nových ovladačů) mi to u MTP zařízení píše : Nezdařilo se. (Failed)
Když nainstaluji LG ovladače tak mi to píše místo MTP zarizeni tak je to přejmenováno na LG MTP zařízení : Nezdařilo se nainstalovat.
Zkusim na jiném PC a dam vědět

Neodpovedas na nic z toho co som pisal. 1. Dovod chyby MTP je napisany u toho zariadenia v spravci zariadeni na 1.karte, co tam je napisane?
2. Jde o tu aplikaci ptz ziadna apliakce nema nikdy "padat", a pad znamena ze nastala situacia s ktorou programator vobec neratal/neosetril to/vzivote to nevidel, a nenajdeni telefonu pod to nespada, to tam pekne osetril hlaskou "telefon nenajden", u teba nastane nieco co programator vobec necakal a vzivote nevidel, preto to moze byt nejaky bordel typu napr. bluetooth com port apod. a ne "nenajdeny telefon". a preto mas skusit bordely zakazovat, a pripadne pozerat si prehliadac udalosti ci tam neni zaznam od tej aplikacie alebo od niecoho ineho.