Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil nejde spustit, zrejme přehlcená pamet

Prosim o radu, vypnula jsem uplne mobil a po zapnuti mi tam porad pulzuje logo androidu a po 10 minutach se objevi tabulka- uzivatelske funkce jiz nelze pouzivat, bud restarujte nebo stahnete novou aktualizaci nebo tov.nastaveni nebo zalohovat. Pri restartovani se jen vypnul a zapnul, pri zalohovani se objevilo ze zalohoval 50 veci a dal tam pulsuje to logo jenom.
Mobil je zrejme prehlcen fotkami atd.a neni asi misto na spusteni mobilu. Nevim co s tim, mam v nem v pameti mobilu vsechny fotky a videa.
Nevita jak ho spustit? A jak zachranit fotky a videa? Dekuju moc Luki

To, čo máš na karte zachrániš v čítačke kariet. O to čo je v internej pamäti si zrejme prišiel. Pri pokuse nastaviť android do továrenského nastavenia asi prídeš o dáta (aj keď napr. môj telefón sa vyhrážal stratou dát, ale nakoniec mi ich ponechal). Ale ty máš dáta zálohované (dúfam, že na serveri a nie v telefóne), takže do toho.