Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradíte program na automatickou prezentaci z PC (Windows) na TV?

Dostal jsem za úkol vybavit dvě budovy automatickým informačním systémem (televize na zdi a k ní připojený PC - oba PC budou v počítačové síti). Měla by se tam automaticky opakovat smyčka obsahující nejrůznější multimediální informace: obrázky, videa, tabulky (asi v pdf) a bůhví co ještě, což by se mělo centrálně vzdáleně upravovat.
Hodilo by se, kdyby se dal nastavit i časový plán, kdy má být zvukový doprovod utlumený a kdy hlasitý.
Už chvíli googlím, ale většinou mají všechno jen obecně popsané bez údajů o cenách (třeba https://multimedialni-kiosky.cz).
Znáte (používáte) někdo takový program a poradíte mi prosím?

• Powerpoint je na to vyborny tak jako "KeyNote" na OSX, jako alternativu bych doporucil "Prezi" nebo "Slides" od Google.

- [PowerPoint]
- [Prezi]
- [Google Slides]

* V pripade ze hledas neco jednoduchého a zdarma zkus i OPENOFFICE ktery jsem jednou pouzil jako nouzovku a ve finale docela fajn ;-)

TiP ~ Na prezetaci, v pripade ze jde o animace méne znamy ale vyborny : PowToon https://www.powtoon.com/home/

Uplne rovnako ako pri prezentacii...proste to zostrihas nanovo. Ja tam velky rozdiel nevidim oproti Powerpointu. Respektive vidim v prospech videa, kde sa moznosti nedaju porovnat.
Rozdiel moze byt v tom, ze prezentaciu vytvori aj sliepka, dobry strih spravi uz len clovek s troskou talentu.

Ja tam velky rozdiel nevidim oproti Powerpointu.

- VLC a Powerpoint snad nejde ani porovnat ....
* PP je hlavne "anteraktivni" s dynamickym obsahem, ktery jde behem prezentace menit, pridavat obsah, u videa jde jen o jednu tu samou smycku i kdyz by sel mozna pouzit VLC + nejaky Audio MIXER k tazatolove zmene hlasu, prijde mi to zbytecné..

PS : PP presentaci delam kazdy Tri-mester 4x do roka, jestli existuje nejaka slipka co to zvladne, tak mi ji klidne posli, prinejhorsim kdyz zklame ..... tak po presentaci bude slepici polivka.