Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skript

Dobrý den
Při prohlížení internetu se mi na stránce objevuje šedý obdélníček s textem
,,ve skriptě na této stránce došlo k chybě,,.Jde to špatně vykřížkovat a stále
se to vrací.
Děkuji za případné rady

• O jaky jde WEB prohlizes ? (google, edge, opera, mozila .)
• Dela to jen na jedné sttrance ?
*Zrejme pujde o javasript.

TiP ~ V pripade ze jde o jsript, jdou pouzit extention kuprikladu pro Mozzila jako 'NoScript' popripade 'Ghostery' nebo AdBlock apd, u Google chrome v nastaveni zkusit nastaveni "povolit jsript ano/ne" ve vyjimkach jde nstavit na urcitou wébovou stranku, coz desaktivuje jsript jen na urcitou stranku a né vsechny které navstevujete..