Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita SD a SDHC

Ahojte, zaspal jsem posledních pár měsíců a setkávám se s problémem.. V nejbližší době bych si rád pořídil nový mp3 přehrávač který podporuje SDHC (nejspíš teda podporuje i starší formát SD) a chtěl bych si prohlížet fotky z foťáku Pan. Lumix DMC-LZ5 (na trhu od 2006), který podporuje nejspíš jen SD karty. Znamená to tedy, že pokud foták nepodporuje SDHC tak vůbec nebude pracovat s kartou, nebo bude omezená velikost karty? Díky, doufám, že jste pochopili mé myšlenky. :-)

Mas urcite zkusenost s pouzitim karty SDHC 4GB v Pansonic Lumix DMC LZ7? Funguje? Protoze v poradne Megapixelu je tato hlaska:
281 Reaguj
Petr Herman
Lze pouzit kartu SD HC 4 Gb.?
282 Reaguj
Ludek Bouska
Reaguje na 281 | Dobry den, bohuzel ne, podporuje jen SD karty, takze max. kapacitu 2GB.