Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte PC zostavu

Nevedeli by ste mi odporučiť dáky PC alebo stačí aj základná doska (na cene nezáleží) s parametrami:
1.LAN konektor
2.HDMI
3.Display Port
4.DVI
5.Jack 3,5 Reproduktory
6.Jack 3,5 Mikrofón
7.USB 2.0
8.USB 3.0
9.USB -C
10.Nechtam má SATA na pripojenie minimálne 4HDD a 1 SSD disky
11.Nechsa tam dá pripojiť WI-FI karta TP-LINK TL-WDN4800
http://www.najlacnejsie-pc.sk/product.php?id_product=1159
12.Sloty na pamäť RAM aspoň 4 pre typ DDR4
13.Aby sa tam dala pripojit strihova karta (stačí jedna z nich)
a)Elgato Game capture HD 60 Pro
b)AVerMedia Live gamer extreme 2
14.Aby sa tam dal pripojit super rýchly herný procesor Intel (v Alze drahsie typy napr.core i7 7820X od 556,90€ a drahší)
15.Aby sa tam dala dať grafická karta minimalne MSI GTX 1080 GAMING Ti 11G (v Alze za 798,90 dobre by bolo keby tam šla dať aj silnejšia)
16.
Zmena kategórie, pôvodne: Hardvér (fleg)
Zmena predmetu, pôvodne: PC (fleg)

- Podle popisku radeji zakup Coofe Lake na zakladní desce s chipsetem Z370 (jiný bych prozatím k temto procesoru nedoporucoval), tak jako predchozí tvé pozadavky splnují.
Tip ~ Jako CPU muzes zvolit treba 6xsrdcovè (6C|6T) Intel i5@8600, poprípade jeho verzi [K] s odemklym nasobicem pro OC, ale nic ti nebrání zakoupit 12Threadový intel@i7 ..

Já bych řekl, že by měl vyhovovat jakýkoliv prémiový herní motherboard. A co náhodou neumí, dodáš buď jinak (GPU, zvukovka) nebo přídavnou kartou, já tak mám v PC řešeno firewire pro připojení páskové digikamery.

Musíš si pohlídat, aby chipset odpovídal procesoru.