Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFI ADAPTÉR

Ahoj,
přestěhoval jsem se do bytu, kde bohužel není zaveden síťový kabel... a tak jsem se rozhodl pro nejjednodušší řešení, jak připojit své stařičké pc k netu - koupil jsem si wifi adaptér od TP-LINKu (TL-WN725N).
Připojil jsem adaptér, nainstaloval program z přiloženého cd a ... ono nic moc. Nejdříve jsem měl problém najít wifi, ta pořád zobrazila a po chvilce zmizela. Tak jsem trochu čaroval = reinstaloval jsem ten program, vyjmul jsem adaptér, proklikával nápovědy... no a nakonec jsem již byl připojen k wifi! No... ale rychlost... seznam se mi načítal asi 5 minut... Kde bude chyba? špatný/slabý adaptér? Může to být pc? Díky moc:)

v čem je horší? Jinak díky moc, už si mi pomohl, teda tuším, že by to mělo být tím. Adaptér jsem teď zasunul ze předu, aby ho nestínila bedna a internet už jde, sice ne nějakou extra rychlostí, ale jde a to mi zatím stačí. Díky moc :)